Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKA-Chovatelem nejen šelem na jeden den

Jste milovníky zvířat? Máte rádi přírodu a vycházky? Pak je tohle zážitek přesně pro vás.

     Nově nabízíme celodenní program, u kterého poznáte, co obnáší být chovatelem kočkovitých šelem a dalších zvířat. Program zahrnuje zážitek „Seznámení se šelmami“, „Krmení šelem“ a „Procházku s poníky“. Budete součástí každodenních činností, které patří do života s kočkovitými šelmami a ostatními zvířaty (draví ptáci, lamy, ale i psi a kočky). Vyslechnete si také výklad o chovu zvířat v zajetí a zkušený chovatel vám odpoví na všechny vaše dotazy. Užijte si den v přítomnosti krásných šelem a dalších chlupáčů.

. Záleží pouze na vás, nakolik se aktivně zúčastníte prací okolo zvířat. Můžete se s námi podílet na veškeré činnosti, nebo můžete pouze přihlížet, poslouchat náš výklad o chovu a užívat si relax mezi zvířaty.

     Oproti programům „Ošetřovatelem“ nabízených zoologickými zahradami, u nás budete u všech činností (úklid i krmení) přímo ve výbězích šelem.

     Zážitek se uskutečňuje celoročně, v zimních měsících (listopad až únor) lze dohodnout zkrácenou formu za individuálně dohodnutou cenu.

dsc04051.jpgdsc06543.jpg

  

 

  Program začíná v 10,00 hodin krátkým školením o chování u šelem a následuje dopolední péče o šelmy a ostatní zvířata (kočky, psi, poníci, lamy, draví ptáci), krmení šelem a úklid výběhů.

     V polední přestávce vám zajistíme oběd. V letních měsících můžete využít i náš 10-ti metrový venkovní bazén se slanou vodou. Oběd i nealkoholické nápoje jsou součástí ceny.

     Odpoledne je možnost procházky se shetlandskými poníky a psy samojedy krásnou okolní přírodou (Přírodní chráněný park Bobrava) a následují další činnosti u zvířat (úpravy výběhů, zábava se zvířaty), někdy i veterinární úkon.

     V pozdním odpoledni se připravuje krmení pro šelmy a následuje vlastní krmení, u kterého budete přímo u šelem. Program končí podle ročního období, v zimě v 16,00 hodin, jaro a podzim okolo 18,00 hodin, v létě okolo 20,00 hodin.

dsc01670.jpgdsc01674.jpg

 

   

 

 

dsc01677.jpgdsc03259.jpg

 

 

 

 

 

dsc03310.jpgdsc04027.jpg

 

 

 

 

Program nabízíme za zaváděcí cenu 7.990,- Kč. Platí pro 1 osobu a doprovod další osoby. Oba si můžou zážitek užít za stejných podmínek. Cena je včetně DPH, nezahrnuje dopravu na místo konání.

     Vhodné sportovně pracovní oblečení a pevná obuv, v létě plavky a ručník Pracovní a ochranné pomůcky zajistíme. Věk od 18-ti let, v případě dospělého doprovodu dle domluvy.

    Fotodokumentaci zážitku zajistíme fotografiemi v digitální podobě. Parkování v rámci uzavřeného objektu.